ColosseumZF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ColosseumZF

CollosseumZF Public forum ... www.colosseumzf.com
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Colosseum ZF Public na novoj adresi! nov forum! sve mnogo bolje uradjeno! posetite obavezno! www.colosseumzf.comwww.colosseumzf.comwww.colosseumzf.com:) Hvala Smile

 

 ZA Incred4ble_a I F4LCONA

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
aXe
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
aXe


Broj poruka : 7
Godina : 31
Lokacija : Karaburma
Datum upisa : 12.08.2008

ZA Incred4ble_a  I F4LCONA Empty
PočaljiNaslov: ZA Incred4ble_a I F4LCONA   ZA Incred4ble_a  I F4LCONA Icon_minitimeSre Avg 13 2008, 14:34

Ako ocete ja mogu da budem EXTRA, ali ako prestanete i vi mene da smarate s' onim sranj... Javite ako ocete... Jel ja mogu da vas zracim, jel mi ne mozete nista s' banom. Ovo nije nikakva ucena, samo sam spomenuo Very Happy.

MOZE?
Nazad na vrh Ići dole
F4LC0N
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
F4LC0N


Broj poruka : 11
Godina : 36
Lokacija : Vranje
Datum upisa : 04.08.2008

ZA Incred4ble_a  I F4LCONA Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA Incred4ble_a I F4LCONA   ZA Incred4ble_a  I F4LCONA Icon_minitimeSre Avg 13 2008, 15:37

hahah pa ti si jedan od onih sto su me nervirali danas Shocked .... taman sam mislio da te sklonim od listu banovanih ,
al to se nece desiti nikad, uvek cu te banovati kad te vidim. Ne razumem sta si hteo da kazes " Jel ja mogu da vas zracim" ali nije ni vazno ,
a za ovo "jel mi ne mozete nista s' banom" samo cu ti reci mislis..... Cool
Nazad na vrh Ići dole
!nCRed4BLe
Ima nade (bot)
Ima nade (bot)
!nCRed4BLe


Broj poruka : 64
Godina : 36
Lokacija : Vranje
Datum upisa : 04.08.2008

ZA Incred4ble_a  I F4LCONA Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA Incred4ble_a I F4LCONA   ZA Incred4ble_a  I F4LCONA Icon_minitimeSre Avg 13 2008, 16:51

Ja cu samo napisati Mislis?????.....Smeshan si noobe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.n0jzzeri.forumotion.net
Sponsored content





ZA Incred4ble_a  I F4LCONA Empty
PočaljiNaslov: Re: ZA Incred4ble_a I F4LCONA   ZA Incred4ble_a  I F4LCONA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ZA Incred4ble_a I F4LCONA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ColosseumZF :: ColosSeumZF Public RS 217.26.70.69:27011 :: Banns-
Skoči na: