ColosseumZF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ColosseumZF

CollosseumZF Public forum ... www.colosseumzf.com
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Colosseum ZF Public na novoj adresi! nov forum! sve mnogo bolje uradjeno! posetite obavezno! www.colosseumzf.comwww.colosseumzf.comwww.colosseumzf.com:) Hvala Smile

 

 procena WH ....

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
F4LC0N
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
F4LC0N


Broj poruka : 11
Godina : 36
Lokacija : Vranje
Datum upisa : 04.08.2008

procena WH .... Empty
PočaljiNaslov: procena WH ....   procena WH .... Icon_minitimePon Avg 18 2008, 15:40

Evo jedan demo koji bi voleo da procenite Vi , zato sto se lik kune da nema nista Mad
pored njega bilo je jos chitera al bio sam izasao da proverim demo i kad sam usao samo je on bio tu....

primeceni wh:
taj_rad
kajmo
cercil
wld - mozda

link:demo

link prepravljen ...


Poslednji put izmenio F4LC0N dana Pon Avg 18 2008, 16:31, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
m0k1
Spamer
m0k1


Broj poruka : 106
Godina : 32
Datum upisa : 03.06.2008

procena WH .... Empty
PočaljiNaslov: Re: procena WH ....   procena WH .... Icon_minitimePon Avg 18 2008, 16:15

Da se nisi mozda zajebao?
Na ovom demou je neko dr.cleo koji ima aim :S
Nazad na vrh Ići dole
b1st.-->convicT.mRp.
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
b1st.-->convicT.mRp.


Broj poruka : 13
Godina : 33
Datum upisa : 11.08.2008

procena WH .... Empty
PočaljiNaslov: Re: procena WH ....   procena WH .... Icon_minitimePon Avg 18 2008, 18:27

F4LC0N ::
Evo jedan demo koji bi voleo da procenite Vi , zato sto se lik kune da nema nista Mad
pored njega bilo je jos chitera al bio sam izasao da proverim demo i kad sam usao samo je on bio tu....

primeceni wh:
taj_rad
kajmo
cercil
wld - mozda

link:demo

link prepravljen ...
Da ne bude kasnije da sam se skrio ili tako nista , izaci cu odma i suocit se sa situaciom da se previse ne prepirem sa tobom F4LCONE.
taj_RAD je moj nick i taj nick stavim kad se zafrkajem a ne kad koristim citove! Nikad nisam imao cit i ovo je vec drugi put da dobijem bann od tebe bez veze.
Znam se exstra sa svakim adminom i ne bih nikad ukaljao ime svoga klan.
Nisam imao cit a eto i demo pa sudite,ja samo mislim da je cercil imao cit i necu nista vise da komentarisem. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
b1st.-->convicT.mRp.
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
b1st.-->convicT.mRp.


Broj poruka : 13
Godina : 33
Datum upisa : 11.08.2008

procena WH .... Empty
PočaljiNaslov: Re: procena WH ....   procena WH .... Icon_minitimePon Avg 18 2008, 18:54

F4LC0N ::
Evo jedan demo koji bi voleo da procenite Vi , zato sto se lik kune da nema nista Mad
pored njega bilo je jos chitera al bio sam izasao da proverim demo i kad sam usao samo je on bio tu....

primeceni wh:
taj_rad
kajmo
cercil
wld - mozda

link:demo

link prepravljen ...
Zahvaljujem se F4LCON-u sto je snimao demo , demo sam upravo odgledao i uvijerio publiku jos jednom kako igram , i uverio sam sebe da je cercil onaj imao cit.
GG & HF !
Nazad na vrh Ići dole
KRIMI.
Ne skida se (foruma )
Ne skida se (foruma )



Broj poruka : 397
Godina : 31
Lokacija : Beograd,Konjarnik
Datum upisa : 02.06.2008

procena WH .... Empty
PočaljiNaslov: Re: procena WH ....   procena WH .... Icon_minitimePon Avg 18 2008, 19:27

Nisam jos pogledao demo,pogledacu ga kasnije.Convict...Posto kazes da si extra sa svim adminima...Ne znam da li ces biti sa mnom ako jos 1 budes odvalio takvu glupost za Cercila...To mi je burazer...Tako da on nikad nema chit...I ne zelim to vise da cujem ni od tebe niti od bilo koga...Jel' smo se razumeli?
Nazad na vrh Ići dole
b1st.-->convicT.mRp.
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
b1st.-->convicT.mRp.


Broj poruka : 13
Godina : 33
Datum upisa : 11.08.2008

procena WH .... Empty
PočaljiNaslov: Re: procena WH ....   procena WH .... Icon_minitimePon Avg 18 2008, 20:07

KRIMI. ::
Nisam jos pogledao demo,pogledacu ga kasnije.Convict...Posto kazes da si extra sa svim adminima...Ne znam da li ces biti sa mnom ako jos 1 budes odvalio takvu glupost za Cercila...To mi je burazer...Tako da on nikad nema chit...I ne zelim to vise da cujem ni od tebe niti od bilo koga...Jel' smo se razumeli?
Mozda se mi nismo bas najjbolje razumeli ali bila su dva cercila na serveru kad sam ja igro bio je neki DMN|Cercil i neki cercill.
Nazad na vrh Ići dole
F4LC0N
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
F4LC0N


Broj poruka : 11
Godina : 36
Lokacija : Vranje
Datum upisa : 04.08.2008

procena WH .... Empty
PočaljiNaslov: Re: procena WH ....   procena WH .... Icon_minitimePon Avg 18 2008, 20:27

Ok , vidim da sam ja ovde jedini b0t ... btw convict od sada svaki put kad nanisanis u zid ... pucaj!!!! ... verovatno ces ubiti . Rolling Eyes
I da bila su 2 cercila...
Nazad na vrh Ići dole
KRIMI.
Ne skida se (foruma )
Ne skida se (foruma )



Broj poruka : 397
Godina : 31
Lokacija : Beograd,Konjarnik
Datum upisa : 02.06.2008

procena WH .... Empty
PočaljiNaslov: Re: procena WH ....   procena WH .... Icon_minitimePon Avg 18 2008, 21:00

F4lcon brate....Pogledao sam demo...Ovde niko nema nista...Da,bila su...I DMN i onaj bez tag-a je moj burazer koji je samo menjao nick bezveze...Ok convict...Nema frke...Cisto da znate da on nikad nema i ne sme da ima cheat...Jel' mogu tako i ja da popijem ban i on to zna...Tako da,sto se cercila tice budite bez brige...On takodje ima i ponekad nick LOLA cisto da se zna...
Nazad na vrh Ići dole
m0k1
Spamer
m0k1


Broj poruka : 106
Godina : 32
Datum upisa : 03.06.2008

procena WH .... Empty
PočaljiNaslov: Re: procena WH ....   procena WH .... Icon_minitimePon Avg 18 2008, 22:45

Nije mi jasno ja vec 2x skidam i kada ga prekopiram u cstrike folder i pustim iz CS kod mene je samo neki dr.cleo koji ima aim?
Nazad na vrh Ići dole
b1st.-->convicT.mRp.
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
b1st.-->convicT.mRp.


Broj poruka : 13
Godina : 33
Datum upisa : 11.08.2008

procena WH .... Empty
PočaljiNaslov: Re: procena WH ....   procena WH .... Icon_minitimePon Avg 18 2008, 23:08

m0k1 ::
Nije mi jasno ja vec 2x skidam i kada ga prekopiram u cstrike folder i pustim iz CS kod mene je samo neki dr.cleo koji ima aim?
Mok1 javi mi se na MSN poslat cu ti ja preko MSN-a pa mozes da odgledas onda.Btw hvala za unban hajte sad na server i lets have fun Smile
Nazad na vrh Ići dole
m0k1
Spamer
m0k1


Broj poruka : 106
Godina : 32
Datum upisa : 03.06.2008

procena WH .... Empty
PočaljiNaslov: Re: procena WH ....   procena WH .... Icon_minitimePon Avg 18 2008, 23:18

b1st.-->convicT.mRp. ::
m0k1 ::
Nije mi jasno ja vec 2x skidam i kada ga prekopiram u cstrike folder i pustim iz CS kod mene je samo neki dr.cleo koji ima aim?
Mok1 javi mi se na MSN poslat cu ti ja preko MSN-a pa mozes da odgledas onda.Btw hvala za unban hajte sad na server i lets have fun Smile
Nema potrebe,upravo skidam,ipak je bilo do linka Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





procena WH .... Empty
PočaljiNaslov: Re: procena WH ....   procena WH .... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
procena WH ....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ColosseumZF :: ColosSeumZF Public RS 217.26.70.69:27011 :: Banns-
Skoči na: