ColosseumZF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ColosseumZF

CollosseumZF Public forum ... www.colosseumzf.com
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Colosseum ZF Public na novoj adresi! nov forum! sve mnogo bolje uradjeno! posetite obavezno! www.colosseumzf.comwww.colosseumzf.comwww.colosseumzf.com:) Hvala Smile

 

 Bann samo zato sto sam se pozzdravio ?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
b1st.-->convicT.mRp.
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
b1st.-->convicT.mRp.


Broj poruka : 13
Godina : 33
Datum upisa : 11.08.2008

Bann samo zato sto sam se pozzdravio ? Empty
PočaljiNaslov: Bann samo zato sto sam se pozzdravio ?   Bann samo zato sto sam se pozzdravio ? Icon_minitimeUto Avg 19 2008, 16:08

Prekjucer sam bio banovan zbog sumnje da sam imao WH ali nisam pogledajte demo na forumu.Nakon toga F4LCON mi skida ban i ja se igram ujutro do 5.. Legnem da spavam ustanem ujutro doruckujem i udjem igrati kanter.
Igro sam jedno 4h nakon toga otisao sam do radnje da uzmem Coca Colu.
Vratio sam se na server i samo sto sam pozdravio drustvo na serveru neko mi je dao ban ....Zasto?
Nazad na vrh Ići dole
^ZilaVamrkVa^ n00b?
Spamer
^ZilaVamrkVa^ n00b?


Broj poruka : 114
Datum upisa : 19.08.2008

Bann samo zato sto sam se pozzdravio ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bann samo zato sto sam se pozzdravio ?   Bann samo zato sto sam se pozzdravio ? Icon_minitimeUto Avg 19 2008, 16:32

Neko te loli.
Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Next
Spamer
Next


Broj poruka : 182
Lokacija : Beograd-Konjarnik
Datum upisa : 17.05.2008

Bann samo zato sto sam se pozzdravio ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bann samo zato sto sam se pozzdravio ?   Bann samo zato sto sam se pozzdravio ? Icon_minitimeUto Avg 19 2008, 19:20

ja sam lepo rekao na msn kad si me add....ti si zavrsio karijeru ovde....da vredjas servere a pogotovo admine to jest mene to ne moze.....svima ping 20 jedino njemu 70 i on psuje server i kaze meni pusi kurac...nisam hteo da prekidam cw da te banujem pa sam sacekao da zavrsite i cekao te lepo da dodjes na public.... Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bann samo zato sto sam se pozzdravio ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Bann samo zato sto sam se pozzdravio ?   Bann samo zato sto sam se pozzdravio ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bann samo zato sto sam se pozzdravio ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta bi zeleli da se igra vise/manje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ColosseumZF :: ColosSeumZF Public RS 217.26.70.69:27011 :: Banns-
Skoči na: