ColosseumZF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ColosseumZF

CollosseumZF Public forum ... www.colosseumzf.com
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Colosseum ZF Public na novoj adresi! nov forum! sve mnogo bolje uradjeno! posetite obavezno! www.colosseumzf.comwww.colosseumzf.comwww.colosseumzf.com:) Hvala Smile

 

 Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...

Ići dole 
+3
KGB Soldier-security man
Next
^ZilaVamrkVa^ n00b?
7 posters
AutorPoruka
^ZilaVamrkVa^ n00b?
Spamer
^ZilaVamrkVa^ n00b?


Broj poruka : 114
Datum upisa : 19.08.2008

Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Empty
PočaljiNaslov: Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...   Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Icon_minitimeNed Avg 24 2008, 12:04

Krenuo sam da igram kantere jutros i samo ovako:
"Disconnected from server reson:Kicked,bannovan si na ovom serveru"


Sto u prevodu znaci neko me obozava...
Nek mi prizna onaj ko me bannovao, next is my suspect...
Ae recite mi sta imate protiv mene?
Brate ako neko ovde igra cs onda sam to ja stalno picim aktivan sam na forumu ne znam sta ocete od mene?
Vi ocete da vam se uvlacim u dupe i da vas molim da me ne bannujete e pa ocete ku*ac to kod mene nisam ja kreten kao oni klinci da vas mole...
Nazad na vrh Ići dole
Next
Spamer
Next


Broj poruka : 182
Lokacija : Beograd-Konjarnik
Datum upisa : 17.05.2008

Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...   Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Icon_minitimeNed Avg 24 2008, 13:34

Evo odgovora....kao 1.procitaj pravila foruma 2.nauci da se ponasas ( ako nisi vec klinac) 3.nije te niko banovao nego je banovan neko sa istom ip adresom kao ti(pa si i ti banovan) Exclamation Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
^ZilaVamrkVa^ n00b?
Spamer
^ZilaVamrkVa^ n00b?


Broj poruka : 114
Datum upisa : 19.08.2008

Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...   Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Icon_minitimeNed Avg 24 2008, 13:39

Next ::
Evo odgovora....kao 1.procitaj pravila foruma 2.nauci da se ponasas ( ako nisi vec klinac) 3.nije te niko banovao nego je banovan neko sa istom ip adresom kao ti(pa si i ti banovan) Exclamation Exclamation Exclamation


Iiiiiiii????Unbann ili ?


Poslednji izmenio Gammin9|Zilavamrkva dana Ned Avg 24 2008, 14:28, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
KGB Soldier-security man
Spamer
KGB Soldier-security man


Broj poruka : 233
Godina : 28
Lokacija : B E O G R A D
Datum upisa : 05.08.2008

Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...   Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Icon_minitimeNed Avg 24 2008, 13:56

lol! widi se da imas srece lol!
Nazad na vrh Ići dole
^ZilaVamrkVa^ n00b?
Spamer
^ZilaVamrkVa^ n00b?


Broj poruka : 114
Datum upisa : 19.08.2008

Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...   Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Icon_minitimeNed Avg 24 2008, 14:14

MALI MIRIJEWAC* ::
lol! widi se da imas srece lol!
haha jea bejbe.
Nazad na vrh Ići dole
^ZilaVamrkVa^ n00b?
Spamer
^ZilaVamrkVa^ n00b?


Broj poruka : 114
Datum upisa : 19.08.2008

Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...   Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Icon_minitimeNed Avg 24 2008, 20:28

E ljudi shvatio sam sta se desava...
Cim se rank restartuje ja fasujem...
Evo price...
BIo sam na serveru u 7:10 min.
Oko 7.22 se server zabagovao i restartovao se rank...
Posto sam morao o5 da se konektujem naravno to sam i uradio...
Kad ono .!. ista prica bannovan si na ovom serveru bla,bla...
Evo online su na serveru bili shmexy i icredible...Oni mogu potvrditi ovu pricu...
Znaci nznm ovo su bagovi opasni... Neutral Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m0k1
Spamer
m0k1


Broj poruka : 106
Godina : 32
Datum upisa : 03.06.2008

Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...   Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Icon_minitimeNed Avg 24 2008, 22:05

Ostavi ip ovde pa ce neko od admina da te unban...
Nazad na vrh Ići dole
^ZilaVamrkVa^ n00b?
Spamer
^ZilaVamrkVa^ n00b?


Broj poruka : 114
Datum upisa : 19.08.2008

Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...   Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Icon_minitimeNed Avg 24 2008, 22:07

m0k1 ::
Ostavi ip ovde pa ce neko od admina da te unban...
evo ti si online:
79.175.67.98
Nazad na vrh Ići dole
Shmexy
Spamer
Shmexy


Broj poruka : 237
Godina : 31
Lokacija : Bg konjarrnik
Datum upisa : 23.05.2008

Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...   Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Icon_minitimePon Avg 25 2008, 15:04

potvrdjujem Smile
Nazad na vrh Ići dole
^ZilaVamrkVa^ n00b?
Spamer
^ZilaVamrkVa^ n00b?


Broj poruka : 114
Datum upisa : 19.08.2008

Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...   Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Icon_minitimePon Avg 25 2008, 16:10

Shmexy ::
potvrdjujem Smile

Sad kad si potvrdio mozes i jedan unbann fin... Smile albino
Nazad na vrh Ići dole
!nCRed4BLe
Ima nade (bot)
Ima nade (bot)
!nCRed4BLe


Broj poruka : 64
Godina : 36
Lokacija : Vranje
Datum upisa : 04.08.2008

Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...   Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Icon_minitimeUto Avg 26 2008, 05:18

Ja se iskreno ne secam da sam bio tu kad si pricao da si banovan..........mozda sam bio afk .....mozda neki bag .... neznam. Rolling Eyes .Valjda ti je do sad skinut ban? Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://www.n0jzzeri.forumotion.net
^ZilaVamrkVa^ n00b?
Spamer
^ZilaVamrkVa^ n00b?


Broj poruka : 114
Datum upisa : 19.08.2008

Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...   Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Icon_minitimeUto Avg 26 2008, 12:03

!nCRed4BLe ::
Ja se iskreno ne secam da sam bio tu kad si pricao da si banovan..........mozda sam bio afk .....mozda neki bag .... neznam. Rolling Eyes .Valjda ti je do sad skinut ban? Suspect

Pa bio si tu ali kad sam ti se javio iskulirao si zato predpostavljam da si bio afk....
Ili nisi hteo da se javish... Razz
Nazad na vrh Ići dole
Shmexy
Spamer
Shmexy


Broj poruka : 237
Godina : 31
Lokacija : Bg konjarrnik
Datum upisa : 23.05.2008

Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...   Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Icon_minitimeUto Avg 26 2008, 13:44

Pa sta ce ti unban.. kad nisi banovan.. cc
Nazad na vrh Ići dole
^ZilaVamrkVa^ n00b?
Spamer
^ZilaVamrkVa^ n00b?


Broj poruka : 114
Datum upisa : 19.08.2008

Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...   Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Icon_minitimeUto Avg 26 2008, 15:06

Shmexy ::
Pa sta ce ti unban.. kad nisi banovan.. cc
jesam i dalje bannovan...
Ne mogu da udjem da mogu visio bi tamo naravno...
Nazad na vrh Ići dole
^SmaRT1^
Admin
Admin
^SmaRT1^


Broj poruka : 247
Godina : 31
Lokacija : Bg
Datum upisa : 17.05.2008

Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...   Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Icon_minitimeUto Avg 26 2008, 19:28

ewo sada ulazim i skidam ti ban ... ali provericu znam da te je neko banovao ... ranije ... pa si opet igrao Smile ... meni si ok ali jbg ... sad ti skidam ... ako treba da budes banovan bices o5 Very Happy za sada nisi na listi onih koji ne smeju da se vracaju:)
Nazad na vrh Ići dole
https://colosseumzf.serbianforum.info
Next
Spamer
Next


Broj poruka : 182
Lokacija : Beograd-Konjarnik
Datum upisa : 17.05.2008

Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...   Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Icon_minitimeUto Avg 26 2008, 21:17

problem je i do servera poceo je zestoko da se baguje....zato kad dodje now server sve ce biti ok..... cheers
Nazad na vrh Ići dole
^ZilaVamrkVa^ n00b?
Spamer
^ZilaVamrkVa^ n00b?


Broj poruka : 114
Datum upisa : 19.08.2008

Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...   Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Icon_minitimeUto Avg 26 2008, 21:29

^SmaRT1^ ::
ewo sada ulazim i skidam ti ban ... ali provericu znam da te je neko banovao ... ranije ... pa si opet igrao Smile ... meni si ok ali jbg ... sad ti skidam ... ako treba da budes banovan bices o5 Very Happy za sada nisi na listi onih koji ne smeju da se vracaju:)


hehehehee

ali kao sto next kaze do servera je...
Jako se baguje...
Moj drug ne moze isto da udje kao da server ne postoji...
Nazad na vrh Ići dole
m0k1
Spamer
m0k1


Broj poruka : 106
Godina : 32
Datum upisa : 03.06.2008

Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...   Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Icon_minitimeSre Avg 27 2008, 03:14

Baguje se u pm
Ja danas da udjem kaze da ne mogu jer sam banovan!Ja pokusao jos par puta nece.Udjem na neki drugi server i onda pokusam i udje bez problema Shocked
Posle pola sata uradim retry ono opet pise da sam banovan :S
I opet udjem na neki drugi server pa onda pokusam i opet udje bez problema :S
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Empty
PočaljiNaslov: Re: Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...   Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Lelele ja ustao ujutru i fala bogu odmah na kantere kad ono...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ColosseumZF :: ColosSeumZF Public RS 217.26.70.69:27011 :: Banns-
Skoči na: