ColosseumZF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ColosseumZF

CollosseumZF Public forum ... www.colosseumzf.com
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Colosseum ZF Public na novoj adresi! nov forum! sve mnogo bolje uradjeno! posetite obavezno! www.colosseumzf.comwww.colosseumzf.comwww.colosseumzf.com:) Hvala Smile

 

 gazija ne moze igrat

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
GAZIJA
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)



Broj poruka : 4
Datum upisa : 05.09.2008

gazija ne moze igrat Empty
PočaljiNaslov: gazija ne moze igrat   gazija ne moze igrat Icon_minitimePet Sep 05 2008, 10:27

pozz ekipa.

server mi je banovan vec par dana. igram iskljucivo iz igraonice jer sam CS kuci izbriso ne bi li malo manje igrao Very Happy

i da, neko je iz te igraonice igrao na Colosseumu a imajuci u vidu kakve su prostacine tamo sigurno je banovan radi psovanja/nacionalizma. u toj igraonici nema cheatova 100% jer je zabranjen bilo kakav download. ako moze unban bio bih zahvalan. IP vam dam kada budem u igraonici jer ga ne znam napamet. hvala.
Nazad na vrh Ići dole
GAZIJA
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)



Broj poruka : 4
Datum upisa : 05.09.2008

gazija ne moze igrat Empty
PočaljiNaslov: Re: gazija ne moze igrat   gazija ne moze igrat Icon_minitimePet Sep 05 2008, 11:24

evo ip 195.222.40.202
Nazad na vrh Ići dole
KGB Soldier-security man
Spamer
KGB Soldier-security man


Broj poruka : 233
Godina : 28
Lokacija : B E O G R A D
Datum upisa : 05.08.2008

gazija ne moze igrat Empty
PočaljiNaslov: Re: gazija ne moze igrat   gazija ne moze igrat Icon_minitimePet Sep 05 2008, 18:47

nemas srece
Nazad na vrh Ići dole
KGB Soldier-security man
Spamer
KGB Soldier-security man


Broj poruka : 233
Godina : 28
Lokacija : B E O G R A D
Datum upisa : 05.08.2008

gazija ne moze igrat Empty
PočaljiNaslov: Re: gazija ne moze igrat   gazija ne moze igrat Icon_minitimeSub Sep 06 2008, 00:54

AKO JE U IGRAONICI ONDA JE SAMO JEDAN KOMP BANOWAN , UJI NA NEKI DRUGI KOMP PA IGRAJ
Nazad na vrh Ići dole
^SmaRT1^
Admin
Admin
^SmaRT1^


Broj poruka : 247
Godina : 31
Lokacija : Bg
Datum upisa : 17.05.2008

gazija ne moze igrat Empty
PočaljiNaslov: Re: gazija ne moze igrat   gazija ne moze igrat Icon_minitimeSub Sep 06 2008, 00:57

bas suprotno .. nije samo jedan Smile ... e mali mali Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://colosseumzf.serbianforum.info
KGB Soldier-security man
Spamer
KGB Soldier-security man


Broj poruka : 233
Godina : 28
Lokacija : B E O G R A D
Datum upisa : 05.08.2008

gazija ne moze igrat Empty
PočaljiNaslov: Re: gazija ne moze igrat   gazija ne moze igrat Icon_minitimeSub Sep 06 2008, 14:01

^SmaRT1^ ::
bas suprotno .. nije samo jedan Smile ... e mali mali Smile

kako ?????????????
Nazad na vrh Ići dole
^SmaRT1^
Admin
Admin
^SmaRT1^


Broj poruka : 247
Godina : 31
Lokacija : Bg
Datum upisa : 17.05.2008

gazija ne moze igrat Empty
PočaljiNaslov: Re: gazija ne moze igrat   gazija ne moze igrat Icon_minitimeSub Sep 06 2008, 19:16

lako ... kompovi su tamo umrezeni i kada banujes ... u principu ti banujes ruter ... tako bi bar trebalo ... nije svuda isto ... zavbisi i ukoliko je mreza ta igraona i tako Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://colosseumzf.serbianforum.info
GAZIJA
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)



Broj poruka : 4
Datum upisa : 05.09.2008

gazija ne moze igrat Empty
PočaljiNaslov: Re: gazija ne moze igrat   gazija ne moze igrat Icon_minitimeNed Sep 07 2008, 12:43

MALI MIRIJEWAC* ::
AKO JE U IGRAONICI ONDA JE SAMO JEDAN KOMP BANOWAN , UJI NA NEKI DRUGI KOMP PA IGRAJ

dugo se nisam ovako nasmijao. Very Happy zahvaljujem ti na vicu godine cheers

naravno da je klub citav banovan. ako ti znas negdje u svijetu da postoji net-klub u kojem svaka mashina ima drugu IP to ti je ko da si nasao iglu u 2000 tona sjena.
Nazad na vrh Ići dole
Next
Spamer
Next


Broj poruka : 182
Lokacija : Beograd-Konjarnik
Datum upisa : 17.05.2008

gazija ne moze igrat Empty
PočaljiNaslov: Re: gazija ne moze igrat   gazija ne moze igrat Icon_minitimeNed Sep 07 2008, 15:06

gazija do 15 se dize now server sa novim ip isto colosseum samo ce biti bolje nego sad tako da ces moci da igras.....
Nazad na vrh Ići dole
KGB Soldier-security man
Spamer
KGB Soldier-security man


Broj poruka : 233
Godina : 28
Lokacija : B E O G R A D
Datum upisa : 05.08.2008

gazija ne moze igrat Empty
PočaljiNaslov: Re: gazija ne moze igrat   gazija ne moze igrat Icon_minitimeNed Sep 07 2008, 19:37

GAZIJA ::
MALI MIRIJEWAC* ::
AKO JE U IGRAONICI ONDA JE SAMO JEDAN KOMP BANOWAN , UJI NA NEKI DRUGI KOMP PA IGRAJ

dugo se nisam ovako nasmijao. Very Happy zahvaljujem ti na vicu godine cheers

naravno da je klub citav banovan. ako ti znas negdje u svijetu da postoji net-klub u kojem svaka mashina ima drugu IP to ti je ko da si nasao iglu u 2000 tona sjena.

JBG ODKUD ZNAM JA NEIGRAM U IGRAONICI
Nazad na vrh Ići dole
GAZIJA
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)



Broj poruka : 4
Datum upisa : 05.09.2008

gazija ne moze igrat Empty
PočaljiNaslov: Re: gazija ne moze igrat   gazija ne moze igrat Icon_minitimePon Sep 08 2008, 12:42

MALI MIRIJEWAC* ::
GAZIJA ::
MALI MIRIJEWAC* ::
AKO JE U IGRAONICI ONDA JE SAMO JEDAN KOMP BANOWAN , UJI NA NEKI DRUGI KOMP PA IGRAJ

dugo se nisam ovako nasmijao. Very Happy zahvaljujem ti na vicu godine cheers

naravno da je klub citav banovan. ako ti znas negdje u svijetu da postoji net-klub u kojem svaka mashina ima drugu IP to ti je ko da si nasao iglu u 2000 tona sjena.

JBG ODKUD ZNAM JA NEIGRAM U IGRAONICI

ma no frx brate, niko te nije kritikovo.. nego ako vec ne znas onda je bolje malo tishu mishu nego da ti se smiju kao ja tebi sad npr Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

no hard feelings
Nazad na vrh Ići dole
KGB Soldier-security man
Spamer
KGB Soldier-security man


Broj poruka : 233
Godina : 28
Lokacija : B E O G R A D
Datum upisa : 05.08.2008

gazija ne moze igrat Empty
PočaljiNaslov: Re: gazija ne moze igrat   gazija ne moze igrat Icon_minitimePon Sep 08 2008, 14:01

E SAD CU DA IDEM U IGRAONICU I DA ME BANUJU NA SWE SERWERE
lol! lol! lol! lol! lol! lol!

MISLIM NE SWE JER NEMOGU DA POSTIGNEM
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





gazija ne moze igrat Empty
PočaljiNaslov: Re: gazija ne moze igrat   gazija ne moze igrat Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
gazija ne moze igrat
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ColosseumZF :: ColosSeumZF Public RS 217.26.70.69:27011 :: Banns-
Skoči na: