ColosseumZF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ColosseumZF

CollosseumZF Public forum ... www.colosseumzf.com
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Colosseum ZF Public na novoj adresi! nov forum! sve mnogo bolje uradjeno! posetite obavezno! www.colosseumzf.comwww.colosseumzf.comwww.colosseumzf.com:) Hvala Smile

 

 Sta mislite za mene koliko dugo igram CS ?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
b1st.-->convicT.mRp.
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
b1st.-->convicT.mRp.


Broj poruka : 13
Godina : 33
Datum upisa : 11.08.2008

Sta mislite za mene koliko dugo igram  CS ? Empty
PočaljiNaslov: Sta mislite za mene koliko dugo igram CS ?   Sta mislite za mene koliko dugo igram  CS ? Icon_minitimePon Avg 18 2008, 23:11

Sta mislite za mene koliko dugo igram CS ? I kakav sam ?
Nazad na vrh Ići dole
KRIMI.
Ne skida se (foruma )
Ne skida se (foruma )



Broj poruka : 397
Godina : 31
Lokacija : Beograd,Konjarnik
Datum upisa : 02.06.2008

Sta mislite za mene koliko dugo igram  CS ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite za mene koliko dugo igram CS ?   Sta mislite za mene koliko dugo igram  CS ? Icon_minitimeUto Avg 19 2008, 05:48

Pa,ono nisi los...Ali,je jako glupo to sto si rekao na strani kod canija...Iskreno si me zasmejao! Very Happy
Pozz
Nazad na vrh Ići dole
b1st.-->convicT.mRp.
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
b1st.-->convicT.mRp.


Broj poruka : 13
Godina : 33
Datum upisa : 11.08.2008

Sta mislite za mene koliko dugo igram  CS ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite za mene koliko dugo igram CS ?   Sta mislite za mene koliko dugo igram  CS ? Icon_minitimeUto Avg 19 2008, 18:23

KRIMI. ::
Pa,ono nisi los...Ali,je jako glupo to sto si rekao na strani kod canija...Iskreno si me zasmejao! Very Happy
Pozz
Prava steta sto svaki admin misli da imam cit samo zato sto nemam steam , treba da znaci da imam CIT ? Kako smesno ! U Tuzli dje zivim nema nidje da se kupi zato i nemam steam !
Nazad na vrh Ići dole
Next
Spamer
Next


Broj poruka : 182
Lokacija : Beograd-Konjarnik
Datum upisa : 17.05.2008

Sta mislite za mene koliko dugo igram  CS ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite za mene koliko dugo igram CS ?   Sta mislite za mene koliko dugo igram  CS ? Icon_minitimeUto Avg 19 2008, 19:16

nikad nisam pomislio da imas cit....daleko od toga....xaaaxaxaxaaxax..... lol!
Nazad na vrh Ići dole
b1st.-->convicT.mRp.
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
b1st.-->convicT.mRp.


Broj poruka : 13
Godina : 33
Datum upisa : 11.08.2008

Sta mislite za mene koliko dugo igram  CS ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite za mene koliko dugo igram CS ?   Sta mislite za mene koliko dugo igram  CS ? Icon_minitimeSre Avg 20 2008, 00:04

Next ::
nikad nisam pomislio da imas cit....daleko od toga....xaaaxaxaxaaxax..... lol!
Pa ima admina koji misle da imam cit , pa dok se ja igram oni snimaju Demo ( tracaju vrijeme djaba ). Posteno igram i nikad nisam srao ni jednom adminu.Sad u posljednje vrijeme svaki dan dobijem ban zbog ne znam ti ja kojih razloga.

PS: Next ne moras sve onako da prihvatis kako sam ti reko za server, al istina je istina Coloseum CW laguje do jaja. Sto se tice Coloseum Public exstra server nema jaceg.
Jos jednom dajem zahtijev da mi se skine ban. Srecno
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta mislite za mene koliko dugo igram  CS ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite za mene koliko dugo igram CS ?   Sta mislite za mene koliko dugo igram  CS ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta mislite za mene koliko dugo igram CS ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» STA MISLITE O MENI
» STA MISLITE O MENI
» [ *aceP ] Aj kazite nesto za mene ? :D:D:D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ColosseumZF :: ColosSeumZF Public RS 217.26.70.69:27011 :: Igraci-
Skoči na: