ColosseumZF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ColosseumZF

CollosseumZF Public forum ... www.colosseumzf.com
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Colosseum ZF Public na novoj adresi! nov forum! sve mnogo bolje uradjeno! posetite obavezno! www.colosseumzf.comwww.colosseumzf.comwww.colosseumzf.com:) Hvala Smile

 

 NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz

Ići dole 
+3
oOps.prOkenj
^SmaRT1^
KGB Soldier-security man
7 posters
AutorPoruka
KGB Soldier-security man
Spamer
KGB Soldier-security man


Broj poruka : 233
Godina : 28
Lokacija : B E O G R A D
Datum upisa : 05.08.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimeSre Sep 03 2008, 20:51

ewo i ja naprawi forum al neznam kako da naprawim kao owaj da bude i serwer u jednom i da ima admine a ne samo ja ko zna nek mi kaze na msn

mali_mirijewac@hotmail.com

ko zna nek me add na msn
Nazad na vrh Ići dole
^SmaRT1^
Admin
Admin
^SmaRT1^


Broj poruka : 247
Godina : 31
Lokacija : Bg
Datum upisa : 17.05.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimeČet Sep 04 2008, 01:42

kakaw server ... cs server Very Happy ... ne ide to tako ... a ovaj forum sam pravio ja Smile ... i u principu ovo ti je najprostije napraviti ... ako treba nesto iscimaj me na msn ... vec si me dodao ranije ... ako imam vremena objasnicu ti Smile pa se zabavljaj malo Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://colosseumzf.serbianforum.info
KGB Soldier-security man
Spamer
KGB Soldier-security man


Broj poruka : 233
Godina : 28
Lokacija : B E O G R A D
Datum upisa : 05.08.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimeČet Sep 04 2008, 17:55

^SmaRT1^ ::
kakaw server ... cs server Very Happy ... ne ide to tako ... a ovaj forum sam pravio ja Smile ... i u principu ovo ti je najprostije napraviti ... ako treba nesto iscimaj me na msn ... vec si me dodao ranije ... ako imam vremena objasnicu ti Smile pa se zabavljaj malo Smile


da hocu kao owaj forum da bude i hocu da naprawim serwer kao owaj i da mi bude na forumu
Nazad na vrh Ići dole
oOps.prOkenj
Spamer
oOps.prOkenj


Broj poruka : 164
Godina : 28
Lokacija : Labudovo Brdo
Datum upisa : 28.05.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimeČet Sep 04 2008, 21:04

oces i mastan tuki?
pa trazi da budes admin odje pa ce ovo biti i skoro tvoj forum...a ja ocu budem moderator
Nazad na vrh Ići dole
Shmexy
Spamer
Shmexy


Broj poruka : 237
Godina : 31
Lokacija : Bg konjarrnik
Datum upisa : 23.05.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimeČet Sep 11 2008, 12:36

Mirijevac.. stvarno neko treba da te edukuje malo.. chak ja koji sam niko i nishta za kompove.. kapiram neke stvari.. OMG OMG OMG
Nazad na vrh Ići dole
KGB Soldier-security man
Spamer
KGB Soldier-security man


Broj poruka : 233
Godina : 28
Lokacija : B E O G R A D
Datum upisa : 05.08.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimePet Sep 12 2008, 18:52

jbg ja naprawim serwer al mi laguje na 3 igraca
Nazad na vrh Ići dole
^ZilaVamrkVa^ n00b?
Spamer
^ZilaVamrkVa^ n00b?


Broj poruka : 114
Datum upisa : 19.08.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimePet Sep 12 2008, 19:32

MALI MIRIJEWAC* ::
jbg ja naprawim serwer al mi laguje na 3 igraca
lol mora ti biti konekcija bar 100 mb/s da bi hostovao za server sa 32 slota panglu 1...
Nazad na vrh Ići dole
^SmaRT1^
Admin
Admin
^SmaRT1^


Broj poruka : 247
Godina : 31
Lokacija : Bg
Datum upisa : 17.05.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimePet Sep 12 2008, 19:59

au ne lupajte mnogo Smile ... konekciju 1oomb/s nema niko u srbiji ... znas ti koliki je to propust? ccc ...

btw ... vec sa 4mBIT/s ulp/dwl bi mogao da se hostuje dobar server ... ali opet treba imati i taj net ... a i javnu ip i tako ... mirjewac ... ne pravi se tako server Smile uzmes malo kesa i jednostavno zakupis .... jer da bi sam pravio treba ti dosta para ... i jos mnogo vise znanja Smile kog ocigledno nemas trenutno Wink uzivaj Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://colosseumzf.serbianforum.info
^ZilaVamrkVa^ n00b?
Spamer
^ZilaVamrkVa^ n00b?


Broj poruka : 114
Datum upisa : 19.08.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimePet Sep 12 2008, 23:27

^SmaRT1^ ::
au ne lupajte mnogo Smile ... konekciju 1oomb/s nema niko u srbiji ... znas ti koliki je to propust? ccc ...

btw ... vec sa 4mBIT/s ulp/dwl bi mogao da se hostuje dobar server ... ali opet treba imati i taj net ... a i javnu ip i tako ... mirjewac ... ne pravi se tako server Smile uzmes malo kesa i jednostavno zakupis .... jer da bi sam pravio treba ti dosta para ... i jos mnogo vise znanja Smile kog ocigledno nemas trenutno Wink uzivaj Smile
Glupane jedan naravno da ima kablovku konekciju...
Nazad na vrh Ići dole
^SmaRT1^
Admin
Admin
^SmaRT1^


Broj poruka : 247
Godina : 31
Lokacija : Bg
Datum upisa : 17.05.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimeSub Sep 13 2008, 18:55

Sta bre glupane ... si ti normalan? Very Happy
kakvu kablovku ... predpostavljam da si hteo da kazes kablovsku ... ako je tako ... ko ima? i ko je rekao da nema ... o cemu pricas?
Nazad na vrh Ići dole
https://colosseumzf.serbianforum.info
Maldini
Spamer
Maldini


Broj poruka : 105
Godina : 32
Lokacija : Paracin
Datum upisa : 10.08.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimeSub Sep 13 2008, 20:02

Glupani jedni Very Happy:D
Kako ste smesni kada se raspravljate ovde o glupostima Very Happy
I to sve zbog Mirijewca kako vas zajeba decko Very Happy:D:Very Happy ahahaha Woone boootowske Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
KGB Soldier-security man
Spamer
KGB Soldier-security man


Broj poruka : 233
Godina : 28
Lokacija : B E O G R A D
Datum upisa : 05.08.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimeSub Sep 13 2008, 21:14

Maldini ::
Glupani jedni Very Happy:D
Kako ste smesni kada se raspravljate ovde o glupostima Very Happy
I to sve zbog Mirijewca kako vas zajeba decko Very Happy:D:Very Happy ahahaha Woone boootowske Very Happy

OCES JA TEBI DA MALO.......
KOGA JA ZAJEBAWAM OCU SERWER DA NAPRAWIM
Nazad na vrh Ići dole
^ZilaVamrkVa^ n00b?
Spamer
^ZilaVamrkVa^ n00b?


Broj poruka : 114
Datum upisa : 19.08.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimeNed Sep 14 2008, 00:38

MALI MIRIJEWAC* ::
Maldini ::
Glupani jedni Very Happy:D
Kako ste smesni kada se raspravljate ovde o glupostima Very Happy
I to sve zbog Mirijewca kako vas zajeba decko Very Happy:D:Very Happy ahahaha Woone boootowske Very Happy

OCES JA TEBI DA MALO.......
KOGA JA ZAJEBAWAM OCU SERWER DA NAPRAWIM

A ebem ti lebac idi na www.nadlanu.com i lepo raspitaj se i fino lik je dobar host i samo mu das pare na racun ja imam server preko njega...A ima i ovaj privremeni koloseum...
Nazad na vrh Ići dole
KGB Soldier-security man
Spamer
KGB Soldier-security man


Broj poruka : 233
Godina : 28
Lokacija : B E O G R A D
Datum upisa : 05.08.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimeNed Sep 14 2008, 16:27

jbt tamo sam bio i gde da se rspitam tamo pise kultura sport ....smaranje
aj ti pitaj pa mi reci i kolko lowe da dam
Nazad na vrh Ići dole
^ZilaVamrkVa^ n00b?
Spamer
^ZilaVamrkVa^ n00b?


Broj poruka : 114
Datum upisa : 19.08.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimeNed Sep 14 2008, 16:39

MALI MIRIJEWAC* ::
jbt tamo sam bio i gde da se rspitam tamo pise kultura sport ....smaranje
aj ti pitaj pa mi reci i kolko lowe da dam

To se placa mesecno nisam najbolje upucen u to ali next sigurno zna...
Pitaj njega...
Za server sa 12 slotova koji ja imam preko toga nadlanu.com placa se 1000 dinara mesecno...
cheers cheers

Kad dobijes daj ip pa da picimo... ^^
Nazad na vrh Ići dole
^SmaRT1^
Admin
Admin
^SmaRT1^


Broj poruka : 247
Godina : 31
Lokacija : Bg
Datum upisa : 17.05.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimeNed Sep 14 2008, 17:21

mrkvo koji je tvoj server Very Happy stalno igras kod nas? mislim to je dobro nego sta ce ti tvoj onda :p

btw to sto tebi treba je host ... ewo npr. nekoliko ...

Telekom .. to sto ti je mrkva dao ... samo sot nije nadlanu.com nego ides posle na telekom pa poslovnu ponudu pa hosting ... i nadjes sta ti treba ....

Kgb ... tj iggi kgb ... colosseum trenutno i do sada je bio na njemu .... kontakt mail potrazi na net-u ... cena pub-a 24 slota ... 3300 ... ali vidi vec sa njim sta ti treba

i jos npr. E-trail ... na koji colosseum prelazi od sutra ... cene i kontakt na njihvom site-u .... Wink poz
Nazad na vrh Ići dole
https://colosseumzf.serbianforum.info
KGB Soldier-security man
Spamer
KGB Soldier-security man


Broj poruka : 233
Godina : 28
Lokacija : B E O G R A D
Datum upisa : 05.08.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimeNed Sep 14 2008, 17:35

e komplikowano je owo za mene ipak cu ja da se wratim samo na colosseum
nisam ja za to


Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
Nazad na vrh Ići dole
KGB Soldier-security man
Spamer
KGB Soldier-security man


Broj poruka : 233
Godina : 28
Lokacija : B E O G R A D
Datum upisa : 05.08.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimeNed Sep 14 2008, 17:36

hwala swima za ulozeni trud king
king king king king king king king
Nazad na vrh Ići dole
^ZilaVamrkVa^ n00b?
Spamer
^ZilaVamrkVa^ n00b?


Broj poruka : 114
Datum upisa : 19.08.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimeNed Sep 14 2008, 20:06

MALI MIRIJEWAC* ::
hwala swima za ulozeni trud king
king king king king king king king
Koje si goditste ti ? ^^
Nazad na vrh Ići dole
KGB Soldier-security man
Spamer
KGB Soldier-security man


Broj poruka : 233
Godina : 28
Lokacija : B E O G R A D
Datum upisa : 05.08.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimePon Sep 15 2008, 21:00

95 Very Happy
Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
^ZilaVamrkVa^ n00b?
Spamer
^ZilaVamrkVa^ n00b?


Broj poruka : 114
Datum upisa : 19.08.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimeUto Sep 16 2008, 15:02

MALI MIRIJEWAC* ::
95 Very Happy
Very Happy Very Happy
ko moj brat ^^
bitje on mini mrkva ^^
Nazad na vrh Ići dole
KRIMI.
Ne skida se (foruma )
Ne skida se (foruma )



Broj poruka : 397
Godina : 31
Lokacija : Beograd,Konjarnik
Datum upisa : 02.06.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimeUto Sep 16 2008, 21:19

I moj isto!2 Mini mrkvice! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
^ZilaVamrkVa^ n00b?
Spamer
^ZilaVamrkVa^ n00b?


Broj poruka : 114
Datum upisa : 19.08.2008

NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitimeUto Sep 16 2008, 22:32

KRIMI. ::
I moj isto!2 Mini mrkvice! Very Happy
haha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Empty
PočaljiNaslov: Re: NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz   NOWI FORUM               counter-strike.forumw.biz Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
NOWI FORUM counter-strike.forumw.biz
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ColosseumZF :: ColosSeumZF Public RS 217.26.70.69:27011 :: Igraci-
Skoči na: