ColosseumZF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ColosseumZF

CollosseumZF Public forum ... www.colosseumzf.com
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Colosseum ZF Public na novoj adresi! nov forum! sve mnogo bolje uradjeno! posetite obavezno! www.colosseumzf.comwww.colosseumzf.comwww.colosseumzf.com:) Hvala Smile

 

 CCCC ja neverujem

Ići dole 
+3
m0k1
^SmaRT1^
oOps.prOkenj
7 posters
AutorPoruka
oOps.prOkenj
Spamer
oOps.prOkenj


Broj poruka : 164
Godina : 29
Lokacija : Labudovo Brdo
Datum upisa : 28.05.2008

CCCC ja neverujem Empty
PočaljiNaslov: CCCC ja neverujem   CCCC ja neverujem Icon_minitimeUto Jun 24 2008, 23:54

u 10:54 uvece bila su dwojca retarda:ja_sam_crnac i ja_sam_belac
i koristili su citove aim wh i ta sranja...al ako ste tolko dobri admini zasto TADA NIKO NIJE BIO NA SERVERU imate jedno 20 admina i niko nije na serveru znaci ja cu sada dolazim samo kad ima admina(to znaci nikad)ja ne shvatam kazete bice ban u roku od 2 minuta a oni su jedno 15 ili 20 minuta igrali...evo i dalje igraju
Nazad na vrh Ići dole
^SmaRT1^
Admin
Admin
^SmaRT1^


Broj poruka : 247
Godina : 31
Lokacija : Bg
Datum upisa : 17.05.2008

CCCC ja neverujem Empty
PočaljiNaslov: Re: CCCC ja neverujem   CCCC ja neverujem Icon_minitimeSre Jun 25 2008, 01:30

cim sam usao ... zalili su se na crnca .. pogledao sam ... i odma je dobio ban ... belca tada nije bilo ...

i morate da shvatite jednu stvar ... ni jedan normalan admin nece da banuje odma posto mu neko kaze nego ce naravno prvo sam da ga pogleda ... jer ima dosta pro igraca za koje mnogo (mozda ne bih trebao ali cu reci tako) noob-ovi kazu da su citeri a oni to nisu .... tako da zalite se adminu ali ne na obicnom chatu nego direktno adminima tj ... team say i pocnete sa @ ...

sto se tice admina ... nema ih 2o vec 1o ... i nemaju nikakvu obavezu da 24h budu na serveru ... mada uglavnom jesu ... sem nocu od 2 do 8 Very Happy ... ili 1o Very Happy ... najveci problem je od 9 do 12 uvece Very Happy (admini znaj zasto lol! ) ... ali ima i tada admina ... a verovatno ce se i to poboljsati sto se tice da uvek ima bar jedan admin na serveru (uvek je bas ne moguce ali skoro uvek Very Happy probacemo Very Happy )

pozz
Nazad na vrh Ići dole
https://colosseumzf.serbianforum.info
m0k1
Spamer
m0k1


Broj poruka : 106
Godina : 32
Datum upisa : 03.06.2008

CCCC ja neverujem Empty
PočaljiNaslov: Re: CCCC ja neverujem   CCCC ja neverujem Icon_minitimeSre Jun 25 2008, 01:51

^SmaRT1^ ::
cim sam usao ... zalili su se na crnca .. pogledao sam ... i odma je dobio ban ... belca tada nije bilo ...

i morate da shvatite jednu stvar ... ni jedan normalan admin nece da banuje odma posto mu neko kaze nego ce naravno prvo sam da ga pogleda ... jer ima dosta pro igraca za koje mnogo (mozda ne bih trebao ali cu reci tako) noob-ovi kazu da su citeri a oni to nisu .... tako da zalite se adminu ali ne na obicnom chatu nego direktno adminima tj ... team say i pocnete sa @ ...

sto se tice admina ... nema ih 2o vec 1o ... i nemaju nikakvu obavezu da 24h budu na serveru ... mada uglavnom jesu ... sem nocu od 2 do 8 Very Happy ... ili 1o Very Happy ... najveci problem je od 9 do 12 uvece Very Happy (admini znaj zasto lol! ) ... ali ima i tada admina ... a verovatno ce se i to poboljsati sto se tice da uvek ima bar jedan admin na serveru (uvek je bas ne moguce ali skoro uvek Very Happy probacemo Very Happy )

pozz
naravno da je tada najveci problem,posto svi blejimo napolje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Next
Spamer
Next


Broj poruka : 182
Lokacija : Beograd-Konjarnik
Datum upisa : 17.05.2008

CCCC ja neverujem Empty
PočaljiNaslov: CCCC ja neverujem   CCCC ja neverujem Icon_minitimeSre Jun 25 2008, 16:14

......sve ce biti sredjeno uskoro ne moze da se sve sredi u roku od mesec dana bice sigurno jos admina tako da ce skoro uvek biti nekoga tu.....hvala......
Nazad na vrh Ići dole
KRIMI.
Ne skida se (foruma )
Ne skida se (foruma )



Broj poruka : 397
Godina : 32
Lokacija : Beograd,Konjarnik
Datum upisa : 02.06.2008

CCCC ja neverujem Empty
PočaljiNaslov: Re: CCCC ja neverujem   CCCC ja neverujem Icon_minitimeČet Jun 26 2008, 03:36

Zna se ko ce biti taj izabrani...KRIMI. aka JIMI! Very Happy king
Nazad na vrh Ići dole
oOps.prOkenj
Spamer
oOps.prOkenj


Broj poruka : 164
Godina : 29
Lokacija : Labudovo Brdo
Datum upisa : 28.05.2008

CCCC ja neverujem Empty
PočaljiNaslov: Re: CCCC ja neverujem   CCCC ja neverujem Icon_minitimeČet Jun 26 2008, 11:46

KRIMI. ::
Zna se ko ce biti taj izabrani...KRIMI. aka JIMI! Very Happy king
ko te to slagao?
Nazad na vrh Ići dole
Maximus^
Spamer
Maximus^


Broj poruka : 102
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 20.06.2008

CCCC ja neverujem Empty
PočaljiNaslov: Re: CCCC ja neverujem   CCCC ja neverujem Icon_minitimeČet Jun 26 2008, 11:53

mama sneza
Nazad na vrh Ići dole
Next
Spamer
Next


Broj poruka : 182
Lokacija : Beograd-Konjarnik
Datum upisa : 17.05.2008

CCCC ja neverujem Empty
PočaljiNaslov: Re: CCCC ja neverujem   CCCC ja neverujem Icon_minitimeČet Jun 26 2008, 13:20

axaxxaaxaxaxxaxax.....obicno oni koji se nadaju oni ne dobiju nista tako da...
Nazad na vrh Ići dole
eR[0]r*pr0
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
eR[0]r*pr0


Broj poruka : 5
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

CCCC ja neverujem Empty
PočaljiNaslov: Re: CCCC ja neverujem   CCCC ja neverujem Icon_minitimePet Jun 27 2008, 15:03

Evo npr:meni ako dnevno nekazu 100 likova da sam citer ja nzm...
Ali dobro navikao sam na to iako nikad u zivotu cit nisam upalio... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





CCCC ja neverujem Empty
PočaljiNaslov: Re: CCCC ja neverujem   CCCC ja neverujem Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
CCCC ja neverujem
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ColosseumZF :: ColosSeumZF Public RS 217.26.70.69:27011 :: Banns-
Skoči na: