ColosseumZF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ColosseumZF

CollosseumZF Public forum ... www.colosseumzf.com
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Colosseum ZF Public na novoj adresi! nov forum! sve mnogo bolje uradjeno! posetite obavezno! www.colosseumzf.comwww.colosseumzf.comwww.colosseumzf.com:) Hvala Smile

 

 Banovan radi cita?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
b1st.-->convicT.mRp.
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
b1st.-->convicT.mRp.


Broj poruka : 13
Godina : 33
Datum upisa : 11.08.2008

Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Banovan radi cita?   Banovan radi cita? Icon_minitimePon Avg 11 2008, 14:43

Zdravo.Igram vec duze vrijeme na Colloseum ZF serveru i nisam niti jednom igrao sa citom , neko me je lazno optuzio i dobio sam ban.Ne mogu igrati na serveru vec vise od 10 dana.Molim nekog od admina da se postara za ovo.
Sleep
Nazad na vrh Ići dole
Next
Spamer
Next


Broj poruka : 182
Lokacija : Beograd-Konjarnik
Datum upisa : 17.05.2008

Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan radi cita?   Banovan radi cita? Icon_minitimePon Avg 11 2008, 20:25

ok videcemo ko te je ban i zasto....
Nazad na vrh Ići dole
b1st.-->convicT.mRp.
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
b1st.-->convicT.mRp.


Broj poruka : 13
Godina : 33
Datum upisa : 11.08.2008

Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Unbann ?   Banovan radi cita? Icon_minitimeUto Avg 12 2008, 15:07

Next ::
ok videcemo ko te je ban i zasto....
Malo raspitajte se po serveru dall iko me smatra citerom i dal me iko ikad optuzio za cit , takodjer ne znam zasto bi me admin ovako banovao kad nisam uopste nisam imao cit.Molim da se ovo rijesi uskoro posto ne mogu da se igram a colloseum je top cheers
Nazad na vrh Ići dole
Next
Spamer
Next


Broj poruka : 182
Lokacija : Beograd-Konjarnik
Datum upisa : 17.05.2008

Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan radi cita?   Banovan radi cita? Icon_minitimeČet Avg 14 2008, 00:58

Izgleda da si pokupio ip nekoga ko je banovan isti ip mozda imate ostavi ip i ako se ne javi niko od admina znaci da si banovan jer si pokupio ip nekoga ko je banovan....
Nazad na vrh Ići dole
b1st.-->convicT.mRp.
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
b1st.-->convicT.mRp.


Broj poruka : 13
Godina : 33
Datum upisa : 11.08.2008

Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Evo IP pa ako nije frka unban? tnx   Banovan radi cita? Icon_minitimePet Avg 15 2008, 03:09

Next ::
Izgleda da si pokupio ip nekoga ko je banovan isti ip mozda imate ostavi ip i ako se ne javi niko od admina znaci da si banovan jer si pokupio ip nekoga ko je banovan....
Kod mene je stalni IP pa tako da ne znam sad sam malo zbunjen ali evo IP pa da me mozete unbann..
Server IP address: 172.17.11.201
Client IP address: 172.20.40.7
Nazad na vrh Ići dole
m0k1
Spamer
m0k1


Broj poruka : 106
Godina : 32
Datum upisa : 03.06.2008

Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan radi cita?   Banovan radi cita? Icon_minitimePet Avg 15 2008, 14:36

b1st.-->convicT.mRp. ::
Next ::
Izgleda da si pokupio ip nekoga ko je banovan isti ip mozda imate ostavi ip i ako se ne javi niko od admina znaci da si banovan jer si pokupio ip nekoga ko je banovan....
Kod mene je stalni IP pa tako da ne znam sad sam malo zbunjen ali evo IP pa da me mozete unbann..
Server IP address: 172.17.11.201
Client IP address: 172.20.40.7
idi na whatismyip.com i onda daj taj ip da te unban Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan radi cita?   Banovan radi cita? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Banovan radi cita?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Banovan radi cita?
» Banovan radi cita?
» Zasto sam banovan ???
» Zasto sam ja banovan
» server mi ne radi vec 3 dana

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ColosseumZF :: ColosSeumZF Public RS 217.26.70.69:27011 :: Banns-
Skoči na: