ColosseumZF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ColosseumZF

CollosseumZF Public forum ... www.colosseumzf.com
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Colosseum ZF Public na novoj adresi! nov forum! sve mnogo bolje uradjeno! posetite obavezno! www.colosseumzf.comwww.colosseumzf.comwww.colosseumzf.com:) Hvala Smile

 

 server mi ne radi vec 3 dana

Ići dole 
+3
^ZilaVamrkVa^ n00b?
!nCRed4BLe
@malisa@
7 posters
AutorPoruka
@malisa@
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)



Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.07.2008

server mi ne radi vec 3 dana Empty
PočaljiNaslov: server mi ne radi vec 3 dana   server mi ne radi vec 3 dana Icon_minitimePet Avg 29 2008, 00:59

imam problem server mi neradi vec 3 dana pitao druge kazu da im radi i odg je bio da sam banovan najverovatnije a razlog neznam zasto igram pod nickom @malisa@ pa me zanima sta se desava da mi admini objasne Very Happy prvo sma mislio da je promenjena ip adresa ali nije a ovo mi bas cudno Mad
Nazad na vrh Ići dole
!nCRed4BLe
Ima nade (bot)
Ima nade (bot)
!nCRed4BLe


Broj poruka : 64
Godina : 36
Lokacija : Vranje
Datum upisa : 04.08.2008

server mi ne radi vec 3 dana Empty
PočaljiNaslov: Re:server mi ne radi vec 3 dana   server mi ne radi vec 3 dana Icon_minitimePet Avg 29 2008, 06:55

Ovako,jedna jedina mogucnost odnosno razlog zbog koga si banovan jeste da je neko imao isti IP kao tvoj on banovan,a ti si automatski pokupio taj ban.Ostavi IP pa cemo da razmotrimo slucaj Razz ..p0z clown
Nazad na vrh Ići dole
http://www.n0jzzeri.forumotion.net
^ZilaVamrkVa^ n00b?
Spamer
^ZilaVamrkVa^ n00b?


Broj poruka : 114
Datum upisa : 19.08.2008

server mi ne radi vec 3 dana Empty
PočaljiNaslov: Re: server mi ne radi vec 3 dana   server mi ne radi vec 3 dana Icon_minitimePet Avg 29 2008, 12:03

@malisa@ ::
imam problem server mi neradi vec 3 dana pitao druge kazu da im radi i odg je bio da sam banovan najverovatnije a razlog neznam zasto igram pod nickom @malisa@ pa me zanima sta se desava da mi admini objasne Very Happy prvo sma mislio da je promenjena ip adresa ali nije a ovo mi bas cudno Mad
Tebi ne radi 3 dana meni ne radi 7 dana!
Isto to kao banovan si na ovom serveru a unbann ne vredi...
Moraces da chekas novi ip.
Nazad na vrh Ići dole
Next
Spamer
Next


Broj poruka : 182
Lokacija : Beograd-Konjarnik
Datum upisa : 17.05.2008

server mi ne radi vec 3 dana Empty
PočaljiNaslov: Re: server mi ne radi vec 3 dana   server mi ne radi vec 3 dana Icon_minitimePet Avg 29 2008, 15:30

Zbog velikih problema koje poseduje ovaj server moracemo da menjamo ip bice i nov server bice nekih dodataka i olaksica za nas admine...tako da ce biti jos bolji i sredjeniji server..... cheers cheers cheers Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
oOps.prOkenj
Spamer
oOps.prOkenj


Broj poruka : 164
Godina : 28
Lokacija : Labudovo Brdo
Datum upisa : 28.05.2008

server mi ne radi vec 3 dana Empty
PočaljiNaslov: Re: server mi ne radi vec 3 dana   server mi ne radi vec 3 dana Icon_minitimeSub Avg 30 2008, 13:26

jbt ja danas teo da udjem na server i idem refresh all i fora odjednom mi nestane coloseum i pojavi se samo IP i fora ima 10 slotova STA JE BRE OVO???
Nazad na vrh Ići dole
KRIMI.
Ne skida se (foruma )
Ne skida se (foruma )



Broj poruka : 397
Godina : 31
Lokacija : Beograd,Konjarnik
Datum upisa : 02.06.2008

server mi ne radi vec 3 dana Empty
PočaljiNaslov: Re: server mi ne radi vec 3 dana   server mi ne radi vec 3 dana Icon_minitimePon Sep 01 2008, 13:55

O boze...Koji bagovi...Pa,brate izdrzi jos 14 dana... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
KGB Soldier-security man
Spamer
KGB Soldier-security man


Broj poruka : 233
Godina : 28
Lokacija : B E O G R A D
Datum upisa : 05.08.2008

server mi ne radi vec 3 dana Empty
PočaljiNaslov: Re: server mi ne radi vec 3 dana   server mi ne radi vec 3 dana Icon_minitimePon Sep 01 2008, 20:52

212.200.31.118:27036 na taj ce da radi zato sto je nowi ip
Nazad na vrh Ići dole
oOps.prOkenj
Spamer
oOps.prOkenj


Broj poruka : 164
Godina : 28
Lokacija : Labudovo Brdo
Datum upisa : 28.05.2008

server mi ne radi vec 3 dana Empty
PočaljiNaslov: Re: server mi ne radi vec 3 dana   server mi ne radi vec 3 dana Icon_minitimePon Sep 01 2008, 22:14

ja udjem u taj i onda me za 5 sek prebaci na neki koloseum drugi
Nazad na vrh Ići dole
KGB Soldier-security man
Spamer
KGB Soldier-security man


Broj poruka : 233
Godina : 28
Lokacija : B E O G R A D
Datum upisa : 05.08.2008

server mi ne radi vec 3 dana Empty
PočaljiNaslov: Re: server mi ne radi vec 3 dana   server mi ne radi vec 3 dana Icon_minitimeUto Sep 02 2008, 01:12

lol! lol! lol! lol! lol!
jbg
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





server mi ne radi vec 3 dana Empty
PočaljiNaslov: Re: server mi ne radi vec 3 dana   server mi ne radi vec 3 dana Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
server mi ne radi vec 3 dana
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Banovan radi cita?
» Banovan radi cita?
» Banovan radi cita?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ColosseumZF :: ColosSeumZF Public RS 217.26.70.69:27011 :: Banns-
Skoči na: