ColosseumZF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ColosseumZF

CollosseumZF Public forum ... www.colosseumzf.com
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Colosseum ZF Public na novoj adresi! nov forum! sve mnogo bolje uradjeno! posetite obavezno! www.colosseumzf.comwww.colosseumzf.comwww.colosseumzf.com:) Hvala Smile

 

 Banovan radi cita?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
aXe
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
aXe


Broj poruka : 7
Godina : 31
Lokacija : Karaburma
Datum upisa : 12.08.2008

Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Banovan radi cita?   Banovan radi cita? Icon_minitimeUto Avg 12 2008, 20:27

Banovan sam zbog lazene objave "Mirijevca", da sam citer, da imam WH... Crying or Very sad Rekao sam mu da nemam WH, id da sam ga ubio sasvim normalno... Nije proslo 10 min. ja sam bio izbacen sa servera... NIJE SVAKO CITER KO TI DA HEAD!
Nazad na vrh Ići dole
F4LC0N
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
F4LC0N


Broj poruka : 11
Godina : 36
Lokacija : Vranje
Datum upisa : 04.08.2008

Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan radi cita?   Banovan radi cita? Icon_minitimeUto Avg 12 2008, 21:10

Zipa , banovan zato sto si WH koristio juce na inferno mapi . Nisam te banovao juce zato sto sam hteo da proverim sumnjivu situaciju, jer nisam obratio paznju dok sam igrao (btw snimam demo-e uvek kad igram tako da ako je nesto sumnjivo, proverim kasnije kad izadjem) .
Hoces da kazes da nisi koristio WH na inf-u .... Mad ... oces dokaz , dobices dokaz ... bolje priznaj , ne teraj me da uploadujem demo ... Wink
Nazad na vrh Ići dole
 
Banovan radi cita?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Banovan radi cita?
» Banovan radi cita?
» Zasto sam ja banovan
» Zasto sam banovan ???
» server mi ne radi vec 3 dana

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ColosseumZF :: ColosSeumZF Public RS 217.26.70.69:27011 :: Banns-
Skoči na: