ColosseumZF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ColosseumZF

CollosseumZF Public forum ... www.colosseumzf.com
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Colosseum ZF Public na novoj adresi! nov forum! sve mnogo bolje uradjeno! posetite obavezno! www.colosseumzf.comwww.colosseumzf.comwww.colosseumzf.com:) Hvala Smile

 

 Banovan radi cita?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
aXe
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
aXe


Broj poruka : 7
Godina : 31
Lokacija : Karaburma
Datum upisa : 12.08.2008

Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Banovan radi cita?   Banovan radi cita? Icon_minitimeUto Avg 12 2008, 21:32

Brate nisam koristio WH majke mi, instalirao sam neko govno koje mi je ubagovalo ceo comp, ali to nije WH... To pokazuje samo neki krstice po MAPI. E sad, jel mogu da dobijem UNBAN Very Happy . I gledajte malo bolje, ne bih to meni ni palo napamet da nisam puko vise, IMA IH PUN QRAC! Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
!nCRed4BLe
Ima nade (bot)
Ima nade (bot)
!nCRed4BLe


Broj poruka : 64
Godina : 36
Lokacija : Vranje
Datum upisa : 04.08.2008

Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Re:Banovan radi cita?   Banovan radi cita? Icon_minitimeUto Avg 12 2008, 22:04

Odgovaras u istoj temi koju si poceo i to na "POST REPLY",ne otvaras nove teme!!!!Razumes?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.n0jzzeri.forumotion.net
aXe
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
aXe


Broj poruka : 7
Godina : 31
Lokacija : Karaburma
Datum upisa : 12.08.2008

Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Banovan radi cita?   Banovan radi cita? Icon_minitimeUto Avg 12 2008, 22:14

ok SRY....

NISAM VIDEO ....
Nazad na vrh Ići dole
F4LC0N
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
F4LC0N


Broj poruka : 11
Godina : 36
Lokacija : Vranje
Datum upisa : 04.08.2008

Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan radi cita?   Banovan radi cita? Icon_minitimeSre Avg 13 2008, 01:02

Vidim izvinio si se u vezi nove teme , i nasao si izgovor koji ne pali kod mene, ne znam da li ti je to upalilo nekad , mada ne verujem , da si priznao lepo unban bi te Neutral , al ti brate pokusavas da me prevaris na foru " instalirao sam neko govno koje mi je ubagovalo ceo comp, ali to nije WH... To pokazuje samo neki krstice po MAPI" smesno....
znam sta sam video -> cisti WH ko suza ... zato NE!! Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
^SmaRT1^
Admin
Admin
^SmaRT1^


Broj poruka : 247
Godina : 31
Lokacija : Bg
Datum upisa : 17.05.2008

Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan radi cita?   Banovan radi cita? Icon_minitimeSre Avg 13 2008, 01:22

ti krstici su igraci ... i to je sigurno .. a zato je falcon mislio da je wh ... mozda nije wh ... ali je prevara(cheat) sigurno Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://colosseumzf.serbianforum.info
F4LC0N
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
F4LC0N


Broj poruka : 11
Godina : 36
Lokacija : Vranje
Datum upisa : 04.08.2008

Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan radi cita?   Banovan radi cita? Icon_minitimeSre Avg 13 2008, 02:49

Very Happy Pa ti si izgleda bio iskren u vezi chita koji si koristio , nisam znao da ima takav chit ,
tvoj izgovor je ustvari priznanje da si koristio, al nemoj da verujes svemu sto kaze admin
"da si priznao lepo unban bi te Neutral " Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
aXe
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
aXe


Broj poruka : 7
Godina : 31
Lokacija : Karaburma
Datum upisa : 12.08.2008

Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Banovan radi cita?   Banovan radi cita? Icon_minitimeSre Avg 13 2008, 11:41

Brate ako oces poslacu ti to jbt... Kad ti kazem da nije WH, onda ine WH. Ovo sto je rekao smart1 je tacno, KRSTICI JESU IGRACI, crveni su terori, a plavi counteri. ALI TO NIJE WH... Fakticki tebi, ako imas kaspersky, ubagovace ti comp, e ako ga nemas onda nzm. Svaki put kad ukljucim to sranje, izadje mi iz igre, pa tako nekoliko puta pokusam i na kraju udje. Ako mi ne verujes POSLACU TI!
Nazad na vrh Ići dole
aXe
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
aXe


Broj poruka : 7
Godina : 31
Lokacija : Karaburma
Datum upisa : 12.08.2008

Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Banovan radi cita?   Banovan radi cita? Icon_minitimeSre Avg 13 2008, 11:43

Koliko ljudi samo na serveru imaju cit, dobiju ban, pa kasnije unban. Ae me unban ...::: NECU VISE :::...
Nazad na vrh Ići dole
F4LC0N
Pocetnik (noob)
Pocetnik (noob)
F4LC0N


Broj poruka : 11
Godina : 36
Lokacija : Vranje
Datum upisa : 04.08.2008

Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan radi cita?   Banovan radi cita? Icon_minitimeSre Avg 13 2008, 13:29

1 - Prestani da spamujes forum ... procitaj pravila...
2 - "Kad ti kazem da nije WH, onda ine WH" nije wh je li... a kad taj krstic ode iza zida npr. ti nemas pojma da tamo ima nekog ....
3 - "Koliko ljudi samo na serveru imaju cit, dobiju ban, pa kasnije unban" imaju ali i budu banovani zbog toga i kraj , od ovih sto sam
ja banovao niko nije dobio od mene unban ... niti ce ... takvi nam ne trebaju na serveru.
4 - " izadje mi iz igre, pa tako nekoliko puta pokusam i na kraju udje" zanci da si uporan da chitujes(varas) i ne verujem da ce te
spreciti ovo "...::: NECU VISE :::..." da pocnes opet.
5 - "Brate ako oces poslacu ti to jbt... " neka hvala zadrzi to i predji na neki drugi server ...

z0p
Nazad na vrh Ići dole
^SmaRT1^
Admin
Admin
^SmaRT1^


Broj poruka : 247
Godina : 31
Lokacija : Bg
Datum upisa : 17.05.2008

Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan radi cita?   Banovan radi cita? Icon_minitimeSre Avg 13 2008, 16:43

definitivno jeste cit ... a mozda i wh ... nznm kako izgleda wh iskreno ...
i btw ...

skoro sam bas citao ... koji god cit da upalis av ce te smarati ... tako da eto jos jednog dokaza da jeste to cit
Nazad na vrh Ići dole
https://colosseumzf.serbianforum.info
Sponsored content





Banovan radi cita? Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan radi cita?   Banovan radi cita? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Banovan radi cita?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Banovan radi cita?
» Banovan radi cita?
» Zasto sam ja banovan
» Zasto sam banovan ???
» server mi ne radi vec 3 dana

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ColosseumZF :: ColosSeumZF Public RS 217.26.70.69:27011 :: Banns-
Skoči na: